Chcete osviežiť svoj šatník? Tieto módne vychytávky to zaručujú!

Máte plnú skriňu oblečenia a pocit, že všetko ste už na sebe stokrát mali a nejdete s dobou? Na to, aby ste boli trendy a in, nepotrebujete trikrát do týždňa nakupovať. Poradíme vám, ako vykúzliť svieži a zakaždým iný outfit len z toho, čo máte v skrini, prípadne čím ju obohatiť.

Chcete osviežiť svoj šatník? Tieto módne vychytávky to zaručujú!
(zdroj: unsplash.com)

Gumáky nie sú len pre deti

Kto by nemiloval košeľové šaty. Môžete ich nosiť v každom ročnom období a nikdy nevyjdú z módy. Počuli ste už ale o módnej fúzii, ktorou sú kabátové šaty? Ak milujete street style, sú kabátové šaty voľbou presne pre vás. Dodá vášmu zimnému šatníku šmrnc a navyše je to horúca vychytávka. A ak pri chladnejších dňoch ešte ostaneme, nesmieme zabudnúť ani na gumáky. Kedysi pracovná obuv, dnes jeden z najväčších módnych hitov. Vyrábajú ich aj svetovo známe značky a vďaka tomu je chodenie cez kaluže omnoho viac šik, než kedysi. Kombinovať ich totiž pokojne môžete aj s elegantnými kúskami.

Spojte krásu s praktickosťou

Doplnky sú polovicou úspechu. Ak sa neviete rozhodnúť, či na deň v práci zvoliť napríklad hodinky alebo šperk, máme pre vás dobrú správu. Móda a funkčnosť sa totiž dá spojiť, a to do podoby rafinovane vyzdobených hodiniek. Kúpte si takýto multifunkčný doplnok a určite neoľutujete. A čo tak spojiť aj ďalšie dva doplnky do jedného? Klasický náhrdelník je nuda, zožeňte si na krk kabelku. Okrem toho, že budete trendy, budete mať pri sebe nonstop rúž alebo lesk na pery. Viac sa vám síce do takejto náhrdelníkovej kabelky nezmestí, ale ako prvá pomoc na párty alebo prechádzku po meste postačí.

Farby verzus neutrál

Nielen pestré a krikľavé farby sú in – pri ich kombinovaní vám najlepšie pomôže neutrálny odtieň. Dokáže ich totiž stlmiť, ale štýloví budete aj v prípade, že si nude look dáte od hlavy po päty. Bláznivé farebné mixy a kombinácie krikľavých farieb boli v móde už dávno a keďže sa móda opakuje, retro prvky sú späť aj dnes. Spomínate si napríklad na populárny vzor šesťdesiatych rokov – batik? Vracia sa v plnej sile a vo svojich kolekciách ho predstavili viaceré svetovo známe značky.