Ktoré veci NIKDY nehovorte mužovi po sexe?

Sú veci, ktoré by ste určite po tomto akte lásky určite mužovi nemali hovoriť. Pokazilo by to nie len atmosféru, ale mohlo by dokonca dojsť aj ku hádke. Aké sú tie najnevhodnejšie slová, ktoré by ste nemali nikdy mužovi po sexe povedať?

Ktoré veci NIKDY nehovorte mužovi po sexe? (Foto: unsplash.com)

„Už to bolo aj lepšie“

Ak toto poviete mužovi po sexe, tak vedzte, že ste si práve pripravili pôdu na poriadnu hádku a obdobie bez sexu. Aj keď možno nebol jeho výkon v posteli ideálny a vy ste si to neužili, nikdy toto nevyslovte nahlas. Mužovi tak spadne hrebienok, prestane mať v tejto oblasti sebavedomie a už bude každý jeden raz napätý.

„Zas to bolo rýchle“

Ak máte sex s mužom, ktorý vás naozaj miluje, chce, aby ste si to čo najviac užili obaja. Ak sa dohodnete, že rýchly a krátky sex je pre vás vhodný, všetko je úplne v poriadku. Keď vám však pár minút nestačí a vy by ste si chceli užívať poriadne dlho, určite nevoľte túto formu komunikácie ani spôsob ako to partnerovi oznámiť.

Muži, nezúfajte! Dnes je už aj u nás známy a obľúbený Zerex, ten pomôže mužom v každom veku. Na https://www.kuponyzdarma.sk/zerex-sk/ sú exkluzívne zľavové kódy na zľavu k nákupu na oficiálnych stránkach Zerex. Desiatky tisíc spokojných zákazníkov priaznivé účinky potvrdzuje. Diskrétne doručenie je samozrejmosťou.