Praktické tipy, ako na viacúčelový nábytok

V jednoduchosti nie je len krása, rovnako aj efektivita. Práve preto máme pre vás hneď niekoľko tipov, ako využiť staré veci a vhodne ich umiestniť do každého interiéru tak, aby boli praktické. Začneme hneď s tipmi, ako na to, ktoré sú od interiérového experta na bývanie menom Jeffrey Phillip.

Praktické tipy, ako na viacúčelový nábytok
Praktické tipy, ako na viacúčelový nábytok

Nezáleží na tom, či štvornožka, ottoman alebo konferenčný stolík pôsobia ošúchaným dojmom a patria do minulého storočia. Polička v štýle starej debny splní nielen praktický účinok uskladnenia kníh, kartových a spoločenských hier, ovládačov a pier. Slúži aj ako originálny dizajnový kúsok, ktorý vdýchne obývačke pocit nostalgie.

Nevyhadzujte nič staré, ani plechy a tácky. Zachovalý starý plech či tácku nemusíte využiť iba na pečenie. Ak máte gauč s malými nožičkami, kam sa plech svojou výškou zmestí, pokojne si do neho môžete uložiť zopár novín, časopisov, zaujímavých kníh, ktoré v tieto dni čítate. Nebudú sa povaľovať niekde na miestach, na ktoré často zabudnete. Budete ich mať pod sedačkou. Všetko máte poruke, šikovne skryté.