Biele tričko je základ. Viete ho nosiť?

Biele pánske tričká sú nenahraditeľnou súčasťou šatníka. Rovnako ako rifle, aj biele tričko je základným prvkom dobrého a najmä slušivého outfitu. Stačí sa ho naučiť nosiť s eleganciou aj nedbalosťou. Ak ste v obchode našli biele tričko, ktoré vám nekompromisne sadne, okamžite ho berte a pokojne aj niekoľko kusov naraz. Uvidíte, že sa vám budú hodiť.

Biele tričko je základ. Viete ho nosiť?
Biele tričko je základ. Viete ho nosiť?

Čo sa týka spôsobu nosenia, určite sa nebojte experimentovať. Biele tričko znesie azda úplne všetko a môže mať desiatky tvárí. K džínsom, šortkám, pod košeľu. Biele tričká sa dajú nosiť akokoľvek. Sú však menej formálne ako košele, a tak s nimi treba aj pracovať. Nebojte sa ani rôznych kombinácií.

Klasika s džínsami

Kvalitné džínsy a biele pánske tričká sú nesmrteľnou kombináciou, ktorá nikdy neomrzí a hodí sa naozaj každému. Doplňte o biele tenisky a módne dielo dovediete do dokonalosti. Klasická streetová móda počíta s bielymi tričkami. Zafrajeriť môžete spojením s otrhanými džínsami.

S koženou bundou

Chcete vyniknúť? Oblečte si biele tričko pod koženú bundu. Čierna kožená bunda môže pôsobiť príliš tvrdo. Svoj vzhľad môžete rozsvietiť práve bielym tričkom. Okamžite bude celý outfit o niečom inom. Kombinácia koženej bundy a základného bieleho trička je vhodná pre akúkoľvek neformálnu príležitosť.

Fešák v saku či mužný drevorubač

Biele pánske tričká si rozumejú aj so sakami. Vziať si pod sako namiesto košele tričko je veľmi módnou záležitosťou. Zvoľte úzky strih saka, vyhrňte rukávy a nezabudnite na výrazné doplnky. Saká a biele pánske tričká sú perfektným oblečením aj na párty.

Necítite sa v bielom tričku dostatočne mužne? Oblečte si naň kockovanú košeľu v štýle drevorubačov. Tým určite nič nepokazíte!

Text: PR