Zimné reklamné darčeky: Na aké kúsky sa zamerať?

Čo sa vám v zime zíde okrem teplej kávy v termo hrnčeku z bambusu viac? Žeby „vlastná“ káva a hrejivá deka? Alebo sviečka s logom vašej spoločnosti, ktorá vytvorí neopakovateľnú atmosféru v každej domácnosti? Vyberte si zo širokej ponuky zimných reklamných darčekov alebo sezónnych kúskov, ktoré sa postarajú o zimu plnú zážitkov!

Zimné reklamné darčeky: Na aké kúsky sa zamerať?
Zimné reklamné darčeky: Na aké kúsky sa zamerať? (Foto: pixabay.com)

Oblečenie s logom je skvelý spôsob ako dať o sebe vedieť

Čo by ste povedali, keby ste si mohli hrdo obliecť tričko alebo šaty či dres s logom vašej firmy? Skvelé, však? Ak práve premýšľate, aké reklamné darčeky necháte svojim zamestnancom alebo potenciálnym zákazníkom, prípadne obchodným partnerom vyrobiť, máme pre vás niekoľko tipov. Reklamný textil pre všetky vekové kategórie!

U nás si prídu na svoje všetci tí, ktorí si chcú nechať potlačiť vlastným logom košele, mikiny, tričká, svetre, ponožky i spodnú bielizeň, športové kúsky, čiapky, reklamné šiltovky alebo aj taký šál. Čo by ste povedali na firemný zápas vo firemných rovnošatách alebo dresoch, ktoré si budete ešte dlho pamätať?

Je to na vás, fantázii sa medze nekladú. Odlíšte sa od ostatných a vytvorte si vlastné reklamné oblečenie, napríklad zimnú kolekciu alebo darčekovú sadu na chladné mesiace, ktorá bude obsahovať položky podľa vášho výberu. U nás ich nájdete priamo v jednotlivých sezónnych sekciách pre lepšiu orientáciu v tovare.

Nechajte si vytvoriť ponuku na mieru!

Reklamné oblečenie od výmyslu sveta za tie najlepšie ceny priamo od distribútorov nájdete len na mpromotion.sk. Máte záujem o netradičný darček, ktorý vyvolá úsmev na perách obdarovaného a spôsobí, že sa majiteľovi netradičného darčeka vryje do pamäti nadlho? Vyberte si z produktov na stránke, nechajte ich potlačiť vlastným logom alebo naň nechajte vyšiť vaše logo alebo claim, ktorý vašu spoločnosť vystihuje.

Pokiaľ máte záujem o potlač vášho loga či o výšivku, radi pre vás zhotovíme reklamné darčeky podľa vášho výberu. Chcete niečo netradičné, no neviete presne čo? Napíšte nám vašu predstavu a my sa postaráme o zvyšok. Pošleme vám cenovú ponuku a dohodneme sa na zrealizovaní požiadavky k vašej maximálnej spokojnosti. Výsledná cena sa odvíja od počtu kusov a samotnej potlače.

Text:PR