Váš sex môžete zlepšiť

Zlepšiť svoj sexuálny život môžete kedykoľvek a rôznymi spôsobmi. Po rokoch pravidelnej erotickej stimulácie sa vám môže zdať, že sa nudíte, už sa tak neviete vzrušiť či nadchnúť. Nestačí už posteľová kreativita. Aj v takomto prípade, sa dá sexuálnemu životu pomôcť.

Váš sex môžete zlepšiť
Váš sex môžete zlepšiť (foto: unsplash.com)

Moderný muži často siahajú po obriezke. V modernej dobre už nejde len o náboženský obrad spojený so židovstvom.

Absolvovaná obriezka môže vylepšiť sexuálny život, ale má aj ďalšie výhody. Ide o pomerne jednoduchý a rýchli zákrok lekárov, počas ktorého vám odstránia predkožku. Rekonvalescencia pritom zaberie len dni či týždne, počas ktorých sa musíte vzdať sexuálnej aktivity.

Výhody obriezky

Po „pretrpení“ hojenia sa už budete len tešiť z výhod obriezky. A tých je naozaj niekoľko. Po zákroku sa nemení citlivosť penisu. Je na ňom veľké množstvo nervových zakončení a síce o nejaké prídete, ale je ich naozaj nepatrné množstvo a pri sexuálnom styku si to ani nevšimnete.

Koža na vašom penise navyše zhrubne a zdrsnie, to má za následok vyššiu výdrž pri radovánkach. Sexuálny styk tak bude dlhší, no rovnako intenzívny. A to je predsa niečo, čo sa neodmieta.

Obriezka má navyše aj zdravotné výhody a to najmä hygienické. Predkožka je totiž ideálnym miestom pre baktérie a kvasinky. Pri nedostatočnom alebo nepozornom umývaní tak môžete mať problém s bakteriálnymi infekciami na odstránenie ktorých budete potrebovať liečbu. Zákrok si pritom muži dávajú spraviť aj pri zdravotných problémoch ako je syndróm zrastenej predkožky a podobne.

Skúste liek podobný Viagre

Sexuálny život si však môžete obohatiť aj inak. Pomôže vám Kamagra. Ide o liek podobný Viagre, ktorý zabezpečí intenzívnejšiu erekciu. Liek, ktorý sa využíval na liečbu erektilnej dysfunkcie totiž zlepšuje priechodnosť ciev a normalizuje tlak. Zároveň zlepšuje celú fyzickú zdatnosť, vďaka čomu sa opäť budete cítiť ako chlap.

Text: PR