Tipujte víťazov športových zápasov a vyhrajte peniaze

Online tipovanie zažíva v posledných rokoch veľký boom. Možnosť staviť si na obľúbený tím je zážitkom a zároveň aj možnosťou, ako si privyrobiť nejaké peniaze a kúpiť si za ne niečo pekné.

Tipujte víťazov športových zápasov a vyhrajte peniaze
Tipujte víťazov športových zápasov a vyhrajte peniaze (Foto: unsplash.com)

Ak by ste chceli vyskúšať stávkovanie, vyskúšajte stávkovanie cez Doxxbet. Online stávkovanie na Doxxbete vás bude baviť!

Vstupný bonus za registráciu

Pri registrácii do tejto stávkovej kancelárie získate za registráciu bonus v hodnote 2000 eur. Ten vám bude vyplácaný po pätinách. Takúto ponuku len tak v hociktorej stávkovej kancelárii nedostanete.

Vernostný program

Ak sa stanete členmi vernostného programu Doxxbet klub, môžete dostať luxusné ceny, ako parádnu výkonnú elektroniku, voľné stávky a iné zaujímavé vecné ceny. Viac prezrádzať nebudeme. Všetko sa dozviete po registrácii.

Stavte na dôležité futbalové zápasy

Futbal je druhým najobľúbenejším kolektívnym športom na Slovensku, preto sa nemôžeme čudovať, že väčšina stávkujúcich tipuje výsledky futbalových zápasov. Ak ste fanúšikmi európskeho, ale aj toho slovenského futbalu, určite máte svoje obľúbené tímy, ktoré sledujete od prvého zápasu sezóny až po ten posledný.

Ak patríte k takým fanúšikom, ktorí sledujú úspechy a aj neúspechy svojich obľúbených tímov, máte väčšiu šancu odhadnúť výsledok daného zápasu a získať parádnu výhru. Stavte si nielen na tímy v španielskej, talianskej, francúzskej, nemeckej, anglickej futbalovej ligy, ale aj na Ligu Majstrov. Šancu na výhru máte vtedy, ak veľmi dobre poznáte formu ťahúňov jednotlivých futbalových tímov, ktorí rozhodujú ligové zápasy, ale aj zápasy v Lige Majstrov. Stavte si na „Starú dámu“, v ktorej momentálne hviezdi Cristiano Ronaldo, alebo SSC Neapol, kde už roky hviezdi náš Marek Hamšík.

Tipujte zápasy najlepších hokejových tímov

Fanúšikovia NHL, máme pre vás jedinečnú príležitosť tipovať hokejové zápasy najlepšej hokejovej ligy – zámorskej NHL. Washington Capitals, ako minuloročný víťaz Stanleyho pohára, nehrá „svoj“ hokej, no tímy ako Boston, Tampa Bay a Montreal sú túto sezónu veľkým prekvapením. Veľkým prekvapením sú aj slovenskí hokejisti Richard Pánik a Tomáš Tatar, ktorému sa začalo dariť v Montreale Canadiens.

Tipujte víťazov športových zápasov a vyhrajte peniaze. Uvidíte, že ak sa vám začne dariť, nebudete s tým chcieť prestať.

Text: PR