Osvedčené rady pre váš interiér a za málo peňazí

Hľadáte pútavé kúsky pre váš interiér? Máme hneď 2 rýchle a osvedčené rady, ako získať krajší interiér a za málo peňazí. Jedná sa o rady, ako mať o niečo originálnejší interiéri. Nestojí to ani veľa času a už vôbec žiadne väčšie výdavky pre váš rozpočet. Docielite tak razom pútavejší, originálnejší a krajší interiér.

Osvedčené rady pre váš interiér a za málo peňazí
Osvedčené rady pre váš interiér a za málo peňazí (Zdroj: Unsplash.com)

Škody sa nebojte

Nič nemôžete pokaziť. Toto si musíte uvedomiť ako prvé. Nehodiace farby viete zmeniť premaľovaním, doplnky zase vymeniť za iné. Neklaďte si vo fantázii prekážky a skúšajte, kombinujte a choďte do toho. Viac ako vlastnej škody sa skôr treba obávať o škodu z iných príčin, preto je najlepšou voľbou poistenie domu či domácnosti.

Čajník nielen na čaj

Kuchyňa je miestom, kde má čajník svoje čestné miesto. Možno ho využiť na prípravu lahodnej kávy, čaju alebo zavesiť na železnú poličku ako obľúbený dar od babičky. Čím starší a zachovalý, tým lepší dojem dokáže vykúzliť. Neopozerané veci na hodnote nestratia ani po čase.

Myslime zeleno!

Rastliny v domácnosti sa postarajú o útulnosť, správnu vlhkosť bytu, príjemnú vôňu. Vrátia do domova kúsok prírody. Mať aspoň jednu kvetinu v každej z obývaných miestností prináša uvoľnenie zo stresu a povinností všedného dňa.