Kabelky inšpirované kombináciou umenia, módy a tradičných kultúr

Móda nie je len o šatách a konkrétnych odevoch, patria sem šperky, topánky a ostatné doplnky. Dámske kabelky sú v dnešnom modernom svete ale jedným z tých hlavných. Ženy ich používajú pri každej možnej príležitosti.

Kabelky inšpirované kombináciou umenia, módy a tradičných kultúr
Kabelky inšpirované kombináciou umenia, módy a tradičných kultúr (Foto: panskaelegancia.sk)

Vyberajú sa podľa značky, kvality materiálu a dizajnu. Svoje zohráva samozrejme aj pohodlnosť nosenia, kde je dôležitý tvar a veľkosť. V móde sa ale veľa vecí strieda a opakuje. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Pred niekoľkými rokmi boli trendom väčšie a objemnejšie kabelky, ktoré svojím špecifickým tvarom pripomínali plážové tašky.

Súčasné trendy sú rôzne

Dnes sú moderné naopak štýlové Crossbody kabelky, ktoré zaisťujú väčšiu slobodu pri ich nosení. Sú malé, väčšinou na jedno rameno, vďaka ktorému si ich môžete prehodiť len tak cez plece a neobmedzovať sa v tom čo robíte, pretože kabelku nemusíte neustále držať v ruke.

Biela a jej odtiene

S novým rokom prichádza ale vždy niečo iné, nové a lepšie. Minimálne odlišné od toho predchádzajúceho. Laikom, ktorí sa móde nevenujú a nesledujú najhorúcejšie novinky a trendy sa to tak ale nejaví. Módni dizajnéri ale presne vedia, ktoré farby sú v tomto roku in.
V prípade dámskych kabeliek by to mala byť biela a všetky doplnky v jej tóne.

Pánsky štýl vsadil na kvalitný materiál

Ani pánsky štýl nebude pozadu. V tomto prípade sa viac kladie dôraz na detail a luxusné spracovanie prírodných materiálov ako je koža v najrôznejších podobách. Aj tu si môžete vybrať podľa veľkosti, trendom sú samozrejme pevné pánske tašky cez plece.

Bez ohľadu na aktuálnosť moderných trendov by ste si mali vyberať najmä kvalitné a strihovo vhodné doplnky tohto druhu. Podobne ako v oblečení, aj tu vám musí všetko sadnúť na mieru vašej postavy. Pri kúpe novej tašky alebo kabelky na to teda myslite.

Text: PR