Ako sa vysporiadať s neporiadkom vo veciach

Toto si musíte priznať hneď zo začiatku. Naše domovy sú často preplnené vecami, ktoré vôbec nepotrebujeme alebo ich málo využívame. Preto skladujeme všetko v skriniach, na poličkách alebo v kútoch. Aj vy patríte k ľudom, čo hromadia veci a lámete si hlavu s tým, kam to všetko uložiť? Napríklad ak ide o oblečenie, ktoré už nepratrí medzi módne hity sezóny, preč s ním! Poradíme niekoľko osvedčených tipov, kam schovať neporiadok vo veciach v domácnosti.

Ako sa vysporiadať s neporiadkom vo veciach
Ako sa vysporiadať s neporiadkom vo veciach (Foto: unsplash.com)

Nepodceňujte prázdny priestor pod schodmi, je to ideálne miesto kam odložiť veci. Stačí vybrať vhodnú skriňu alebo namontovať pevné police. Ako spraviť pevné police raz dva môžete nájsť na AkoSpravit.sk, kde sú aj ďalšie užitočné rady, tipy, inšpirácie a návody. Možnosť je aj nábytok na mieru. Vďaka tomu môžete vhodne skladovať množstvo vecí, pretože žiadna skriňa neposkytne toľko priestoru ako je to pri nábytku na mieru – využije sa maximum priestoru. Potom už len naskladať veci pod schody a využili ste potenciál priestoru.

Môže sa stať, že budete potrebovať úložný priestor zakryť a schovať mimo dohľadu hostí. V tejto veci poslúži záves alebo dvere, ak je možné ich do dostatočne veľkého priestoru namontovať. Detaily sú dôležité, preto aj dizajn dverí prispôsobte štýlu celkového interiéru. Ideálne rovnaké dvere ako sú aj vo zvyšku domácnosti. Aj tu si viete pomôcť nábytkom, respektíve dverami na mieru.